امروز آقای احمد رضا مسرور را با عنوان بنیان گذار گروه گسترش نوآوری دیموند می شناسیم. او کارشناسی ارشد خود را در رشته کارآفرینی از دانشگاه تهران اخذ کرده و در این مدت موفق به دریافت جایزه دانشجوی کارآفرین از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و وزارت کار و امور اجتماعی و...

رتبه سوم شورای انفورماتیک شده است.

از جمله تجربه های کاری ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد: کارآفرینی در زمینه IT و Telecom، سهام دار و موسس شرکت جهان ارتباطات نکا (Neka Telecom) به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان شارژ الکترونیکی سیم کارت های تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) با بیش از ۸۰۰ فروشنده و میلیون ها مشترک، موسس شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات دیموند (Dimond ICT) تامین کننده سرویس های ارزش افزوده برای تلفن همراه و راه حل های نرم افزاری... .

آقای مسرور با مدیریت توانمند خود توانسته است، شرکت نکا را از یک ایده استارت آپی به یک شرکت ۹۰ میلیون دلاری تبدیل کند. از سایر تجربه های کاری ایشان می توان به تدریس در بنیاد دانش و هنر اشاره کرد. هدف این بنیاد آماده سازی جوانان کشورهای در حال توسعه برای فرصت های تحصیلی مخصوصا در زمینه تکنولوژی های ارتباطی و اینترنت بود.