یکی از روستاهای هدف در هم نت روستا، روستایی است از توابع بخش بن‌رود شهرستان اصفهان.
این روستا در دهستان رودشت شرقی قرار دارد و براساس اطلاعات آمایشی به عمل آمده از دهیاری و شورای روستا جمعیت آن در حال حاضر در حدود ۲۶۰۰ نفر در قالب ۹۲۰ خانوار می باشد.
به واسطه خشکسالی های اخیر از سال ۱۳۷۶ تاکنون در حدود ۱۳۰۰ نفر از مردم این منطقه به شهر مهاجرت کرده اند.
به گفته دهیار بسته به میزان بارندگی ها و جاری شدن آب زاینده رود در منطقه تعداد جمعیت روستا متغیر بوده و این عامل انگیزشی برای کشاورزان و بعضاً برگشتن اهالی به روستا گردیده است. قدرت ریسک پذیری و مشارکت مردم روستا نیز به شدت پایین است.
اکثر اهالی به شغل کشاورزی و کشت گندم و جو مشغولند که به دلیل میزان بالای شوری آب و بالتبع خاک مزرعه مرغوبیت محصولات تولیدی پایین بوده و تعداد معدودی دامداری و حوضچه های پرورش ماهی (در حدود ۲۰ واحد) در این روستا در طی چند سال گذشته ایجاد گردیده که در شرایط سختی به سر می برند و مشکلات خاص خود را (تأمین خوراک و عدم آشنایی با استانداردهای آن) دارند.
kafranخاک منطقه برای تأمین کارخانجات ساخت آجر مناسب به نظر می رسد.
از لحاظ امکانات و نیروی انسانی (تعداد افراد بین ۱۵ تا ۱۹ سال -۱۸۰ نفر، ۲۰ تا ۲۴ سال ۲۰۰ نفر، ۲۵ تا ۲۹ سال ۲۷۰ نفر، ۳۰ تا ۳۴ سال ۱۷۰ نفر) وضع روستا خوب است.
از لحاظ منابع آب شیرین محدودیت بسیاری وجود دارد و عمدتاً در مرکز روستا چاه های آب شیرین وجود دارند ولی از لحاظ منابع آب شور در اطراف روستا شرایط مناسب تر و محدودیت ها کمتر است.
در حال حاضر تیم های شناسایی و پشتیبانی هم نت در حال ایجاد کارگاهی برای آموزش صنایع دستی (مینا کاری) و تخصیص یک زمین یک هکتاری برای کشت جایگزین (رناس، سازگار با آب شور، امکان استفاده از ریشه های گیاه و فرآوری محصول تولیدی) به صورت آزمایشی در منطقه می باشند.
امکان سنجی کشت گیاهان دارویی مانند پرکوهی، زیره سبز یا گیاهان دیگر مانند زعفران، جعفری، ایجاد یک واحد آب شیرین کن، راه اندازی کارگاه هایی برای بسته بندی و فراوری محصولات روستاهای اطراف، پرورش گیاهان آپارتمانی و همچنین احداث یک واحد گلخانه سیفی جات در مرکز روستا برای تأمین مصرف روستاییان با تجمیع حق آبه اهالی نیز در دست بررسی قرار دارد.