اگه ایده و طرح بزرگی برای راه اندازی کسب و کار فناورانه تو ذهنتون هست، اگه قصد ورود به صنعت و دنیای کسب و کار رو دارین اگه دنبال فرصتی برای تمرین و کسب مهارت تو حوزه های کسب و کار هستین شرکت در "هم نت" انتخاب خوبیه براتون.
در ایران مدیران، صنعتگران و سرمایه گذاران زیادی هستن که برای حل مشکلاتشون و تبدیل مسئله ها و ایده هاشون به کسب و کارهای پر سود دنبال افراد آموزش دیده، با انگیزه و البته متخصص که ایده های خلاقانه ای دارن، می گردن.
حالا قرار هست شما تو این رویداد آموزش های لازم و کاربردی در جهت شکل گیری کسب و کارهای فناورانه دریافت کنید، شبکه شدن و کار تیمی رو تمرین کنید، در معرض مسائل و کارفرماهای واقعی قرار بگیرید و با فرصت های زیادی روبرو بشید.
در هم نت صنعتگران و سرمایه گذاران و صاحبان فناوری در باره مسائل و معضلاتشان به امید پیدا کردن راه حل ها با شما گفت و گو می کنند و در صورت پیدا شدن راه حل‌ها کسب و کارهای جدیدی با حضور شما شکل می‌گیره.

این دوره چه چیزهایی به شما می آموزد؟

صبحها شما را با بسته های غنی شده خواهیم ساخت. جمعی از اساتید درجه یک داخل و خارج کشور به شما مهم ترین مفاهیم و ابزارهای لازم برای راه اندازی یک کسب و کار موفق را خواهند آموخت.
بعدازظهرها هم یک فرصت فیروزه ای برای تجربه کف بازار، کار گروهی و کمک گرفتن از حرفه ای ها خواهید داشت.. گروهی از مشاوران و کارآفرینان موفق داخلی و بین المللی تجربیاتشان از روزهای تلخ و شیرین کارآفرینی را با شما به اشتراک می گذارند و پا به پای شما برای پروراندن ایده های نوآورانه تان آستین بالا می زنند... اما آخرش حل چالشها کار خودتان است و این شمایید که ایده ها و رویاها را از کاغذ به میدان خواهید آورد. آخر دوره هم، برنامه تان برای اجرا کردن ایده انتخابی را ارائه خواهید کرد و ما هم به بهترین ها، جایزه های دِبش می دهیم!

پس از پایان دوره، چه قابلیت هایی خواهم داشت؟

جواب کوتاه این است: کلی قابلیت بدردبخور که هر آدم بلندپروازی به آنها نیاز دارد!
و اما جواب بلند: تبدیل کردن یک ایده به محصول، به طیف گسترده ای از قابلیت ها یا به قولی یک جعبه ابزار قوی از مهارت های مختلف نیاز دارد. یک کارآفرین موفق، علاوه بر داشتن یک ایده خوب لازم است سه قابلیت مهم را داشته باشد:
• درک درستی از سازوکارهای اقتصادی و نیروهای حاکم بر اقتصاد کشور داشته باشد.
• حس قوی از فضای کسب و کار داشته و به اصطلاح خودمانی، شمّ بیزنسی قوی داشته باشد!
• با فرآیند نوآوری و کارآفرینی به صورت هدفمند و اصولی آشنا باشد.
هدف این دوره فشرده این است که این سه مهارت را در شما تقویت کند یا حداقل سرنخ آنها را به شما بدهد!

ما فکر می کنیم پس از پایان دوره، خواهید توانست:

1. نگاه روش مند و منسجمی به نوآوری و فرآیند خلق ایده داشته باشید و دستیابی به ایده های نو را نه به عنوان یک رویداد تصادفی، بلکه به صورت یک فرآیند قاعده مند و قابل یادگیری بیاموزید.
2. مسیر لازم برای تبدیل ایده به یک مدل و طرح کسب و کار را به درستی طی کنید.
3. طرح کسب و کار خود را به زبان قابل فهم و جذاب برای صاحبان سرمایه ارائه کنید.
4. مهارت های اولیه مدیریت و راهبری یک کسب و کار نوپا را فرا بگیرید.

توجه: هم نت شامل سه مرحله هست که این رویداد مرحله اول اونه.

کلیپ معرفی رویداد