موسسـه علم ،
فنـاوری و نـوآوری

عتیق گشت

زمینه تخصصی:​

فناوری اطلاعات و توسعه دهنده محصولات زیرساختی در صنعت حمل و نقل

محل شرکت:

اصفهان، خیابان شیخ صدوق، نبش خیابان شهید امینی نژاد

زیرساخت های پژوهش:

سرور و دیتا سفرهای برون شهری کشوری

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی عتیق گشت اصفهان در اسفند ماه سال 1387 به مدیر عاملی آقای محمدجواد اشجع شروع به کار کرد. نام عتیق گشت اصفهان برگرفته از مسجد جامع عتیق اصفهان می باشد که از زیبا ترین و قدیمی ترین آثار ایرانی بوده و در اجلاس سی و ششم یونسکو در میراث جهانی ثبت گردیده است. این مسجد نمایانگر سیر هنری معماری اسلامی بوده و منعکس کننده هنر بیزانس و کلاسیک در قالب یک بنای سنتی و اسلامی می باشد.

این شرکت با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری (بند الف)، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری (بند ب) و سازمان حج و زیارت (بند پ) نسبت به ارائه خدمات مسافرتی فعالیت می‌نماید

طرح‌های پژوهشی

تحلیل شبکه ارتباطی کاربران شبکه‌های اجتماعی

نیازمندی طرح از لحاظ نیروی انسانی

تحلیلگر ارشد داده و هوش مصنوعی

ویژگی‌های اختصاصی داوطلب

تسلط بر توسعه نرم افزار و روش های یادگیری ماشین

چکیده طرح

شناسایی کاربران و شبکه ‌ارتباطی آنها در شبکه‌های اجتماعی و همچنین تحلیل رفتار آنها جهت پیش‌بینی و شناسایی علاقه‌مندی کاربران برای انجام تبلیغات هدفمند و کاهش ‌هزینه‌ تبلیغات و جذب مشتری.
شناسایی و بررسی محتوا و ترندهای شبکه‌های اجتماعی به واسطه هوش مصنوعی و ارائه راهکار جهت هم‌سو شدن با موج ترند و افزایش تعامل مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان بالقوه.


مطالعه و بررسی بهترین الگوریتم هوش‌مصنوعی برای پیاده‌سازی کلاسترینگ یا دسته‌بندی کاربران براساس شبکه‌ارتباطی و علاقه‌مندی آنها و همچنین مطالعه و پیاده‌سازی بهترین راهکار برای شناسایی و پیش‌بینی رفتار کاربران در شبکه‌های اجتماعی.

خدمات ویژه قابل ارائه به محقق

فضای اختصاصی کار، حق الزحمه بعد از جذب سرمایه و سهام تشویقی در کسب و کار استارتاپی

نشانی

اصفهان، خیابان شیخ صدوق، نبش خیابان شهید امینی نژاد